Witam serdecznie !

krystian-dworak_doradztwoNazywam się Krystian Dworak i jestem Mobilnym Niezależnym Pośrednikiem Finansowym.

Z wykształcenia jestem magistrem Finansów i rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Posiadam wieloletnie doświadczenie, wiedzę i kompetencję oraz indywidualne podejście do klienta.

Oferuję Państwu usługi na najwyższym poziomie. Relacje z Klientem oparte są na partnerstwie oraz wzajemnym zaufaniu. Jako Pośrednika Finansowego obowiązuję mnie tajemnica bankowa, co daję Państwu pełną dyskrecję działań. Charakteryzuje mnie szybkość działania i wysoka skuteczność. Współpracuję z kadrą kierowniczą w bankach, co przyczynia się do wysokiej przyznawalności kredytów.

W swojej ofercie posiadam kredyty z większości banków komercyjnych (z 95%), kilkunastu banków spółdzielczych i SKOK-ów oraz kilkunastu instytucji pozabankowych.

Oferuję kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne z możliwością dobrania dodatkowych środków, kredyty pozabankowe, kredyty „chwilówki” oraz specjalizuję się w pozyskiwaniu finansowania dla Firm. W ofercie znajdą Państwo także kredyty hipoteczne z 23 banków, leasing oraz inne formy finansowania.

Jestem Pośrednikiem Finansowym (porównuję oferty wielu banków) tak aby klient mógł wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe. U mnie klient ma dostęp do 95% ofert z rynku, dlatego mogę porównać i zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe.

Mogę zagwarantować, że jeśli Państwo nie otrzymają finansowania u mnie, to nie będzie możliwości otrzymania go nigdzie indziej na rynku bankowym.

Mam podpisane umowy z większością banków działających w Polsce, dlatego, w większość transakcji NIE PŁACĄ PAŃSTWO PROWIZJI, a dostają Państwo najtańszą i najlepszą ofertę na rynku.

Zapraszam do współpracy i gwarantuję najlepszą ofertę na rynku !

mgr Krystian Dworak

Na dzień 23.07.2019 współpracuję z następującymi podmiotami: